Menu

COVID-19 NASIONALE INPERKING: 

Klik HIER vir inligting oor hoe die COVID-19 Nasionale Inperking ons raak.

Menu

COVID-19 NASIONALE INPERKING: 

Klik HIER vir inligting oor hoe die COVID-19 Nasionale Inperking ons raak.

PERSONEEL

Bloemhof se personeelkorps bestaan uit 77 lede.  Daar is 42 opvoeders, 21 administratiewe en 9 tereinpersoneel.

Personeel (alfabeties volgens van)

A-E

me. René Badenhorst
Afrikaans & Skeppende kuns
renebadenhorst@bloemhofschool.co.za

me. Susan Barnard
Finansiële bestuurder
finbestuur@bloemhofschool.co.za

me. Renée Bezuidenhout
Lewenswetenskappe (vakhoof)
rbezuidenhout@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
Tegnologie, Rekenaarstudie & Skeppende kuns
zane@bloemhofschool.co.za

me. Desiré Coetzee
Wiskunde (langverlof in 2021)
desire@bloemhofschool.co.za

me. Marcia Combrink
Duits (vakhoof: derde tale)
marcom@bloemhofschool.co.za

me. Illse Davids
Sportbestuurder: Hokkie & Swem
illse@bloemhofschool.co.za

me. Venessa de Beer
Mediateekbestuurder
venessa@bloemhofschool.co.za

me. Steffy Delmage-Loxton
Frans
steffy@bloemhofschool.co.za

prof. Johan de Villiers
Wiskunde
profjohan@bloemhofschool.co.za

dr. Lida de Villiers
Wiskunde
lida@bloemhofschool.co.za

me. Maryna de Waal
Skakelbeampte: Bloemhofbond
maryna@bloemhofschool.co.za

me. Marné de Plessis
Wiskunde
marne@bloemhofschool.co.za

mnr. Gideon (Gielie) Engelbrecht
Opsigter
gielie@bloemhofschool.co.za

me. Betti Erasmus
RTT & Rekenaarvaardigheid (vakhoof)
betti@bloemhofschool.co.za


F–J

me. Yolanda Fouché
Sekretaresse & algemene navrae
admin@bloemhofschool.co.za

dr. Marcelle Geldenhuys
Lewenswetenskappe & Natuurwetenskap, Graadhoof: graad 10
marcelle@bloemhofschool.co.za

me. Renée Geusteyn
isiXhosa & Skeppende Kuns
renee@bloemhofschool.co.za

me. Ertru Hattingh
Tegnologie (vakhoof)
ertru@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
Lewenswettenskappe, Natuurwetenskap, Wiskunde & Wiskundige geletterdheid
johan@bloemhofschool.co.za

mnr. Christo Janse van Rensburg
Musiek (vakhoof)
christo@bloemhofschool.co.za

mnr. Gideon Janse van Rensburg
Fasiliteitebestuurder
gideon@bloemhofschool.co.za 

me. Anél Joubert
Dramatiese Kunste (vakhoof) en Skeppende Kuns
anel@bloemhofschool.co.za

me. Louise Joubert
Afrikaans (vakhoof); Graadhoof: graad 12
louise@bloemhofschool.co.za


K–O

me. Elbie Keller
Wiskunde
elbie@bloemhofschool.co.za

me. Carina Kilian
Wiskunde (vakhoof)
carkil@bloemhofschool.co.za

me. Jenny King
Sportbestuurder: Hoëprestasie Sport en -beplanning
jenny@bloemhofschool.co.za

mnr. Anthony Kitching
Aardrykskunde & Geografie (tans op siekverlof)
anthony@bloemhofschool.co.za

me. Liesl Kotze
Engels & Mandaryns
lk@bloemhofschool.co.za

me. Beryl Korver
Engels
beryl@bloemhofschool.co.za

me. Mariena Kotze
Argivaris
argief@bloemhofschool.co.za

me. Jeanne-Marié Kriel
Skoolberader
berader@bloemhofschool.co.za

me. Elana Kruger
EBW & Ekonomie (vakhoof), Graadhoof: graad 11
elana@bloemhofschool.co.za

me. Joan le Roux
Aardrykskunde en Geografie (vakhoof)
joan@bloemhofschool.co.za

me. Riana Lourens
Finansiële beampte
betalings@bloemhofschool.co.za

mnr. Stephan Meyer
Kommunikasiebestuurder
stephan@bloemhofschool.co.za


P–T

me. Justine Palframan
Sportbestuurder: Atletiek & Landloop
atletiek@bloemhofschool.co.za

me. Talana Pieterse
Engels & Skeppende kuns (vakhoof)
talana@bloemhofschool.co.za

mnr. Carl Potgieter
IGO (vakhoof)
carl@bloemhofschool.co.za

me. Liezl Potgieter
Rekeningkunde & EBW
liezl@bloemhofschool.co.za

me. Nina Reynolds
Wiskunde
nina@bloemhofschool.co.za

me. Marijke Roos
Musiek
marijke@bloemhofschool.co.za

me. Amoré Steyn
Musiek & Skeppende kuns
amore@bloemhofschool.co.za

me. Clarisa Steyn
Fisiese wetenskappe (vakhoof)
claste@bloemhofschool.co.za

me. Erika Stevens
Finansiële beampte
eriste@bloemhofschool.co.za


U–Z

me. Adéle Uys
Sekretaresse, navrae: toelatings & skoolhoof se dagboek
info@bloemhofschool.co.za

me. Anneke van der Merwe
Geskiedenis (vakhoof), Graadhoof: graad 9
anneke@bloemhofschool.co.za

me. Almaré van der Vyver
Sportbestuurder: Netbal & Waterpolo
almare@bloemhofschool.co.za

me. Elzabé van der Watt
LWO (vakhoof)
elzabe@bloemhofschool.co.za

me. Wilna van Heerden
Skoolhoof
wilna@bloemhofschool.co.za

me. Lizanne van Rooyen
Rekeningkunde (vakhoof) & Ekonomie
lizanne@bloemhofschool.co.za

me. Santjie van Vuuren
Afrikaans
santjie@bloemhofschool.co.za

me. Marisa van Wyk
Afrikaans
marisav@bloemhofschool.co.za

me. Suné van Wyk
Musiek
sunvwy@bloemhofschool.co.za

mnr. Eon Venter
Wiskunde & tutor: A-Levels Wiskunde
eon@bloemhofschool.co.za

me. Winnie Viljoen
Adjunkhoof & Engels
winnie@bloemhofschool.co.za

me. Annemarie Wever
Remediërende opvoeder
weveram@gmail.com

me. Suna Wiese
Engels & tutor:  A-Levels Engels
suna@bloemhofschool.co.za

me. Ilze Wright
Verbruikerstudie (vakhoof)
ilze@bloemhofschool.co.za

me. Brenda Zietsman
Engels (vakhoof), Graadhoof: graad 8’s
brenda@bloemhofschool.co.za

OPVOEDERS (volgens vakgebied)

AFRIKAANS

me. Louise Joubert (vakhoof)
louise@bloemhofschool.co.za

me. René Badenhorst
renebadenhorst@bloemhofschool.co.za

me. Santjie van Vuuren
santjie@bloemhofschool.co.za

me. Marisa van Wyk
marisav@bloemhofschool.co.za


ENGELS

me. Brenda Zietsman (vakhoof)
brenda@bloemhofschool.co.za

me. Liesl Kotzé
lk@bloemhofschool.co.za

me. Beryl Korver
beryl@bloemhofschool.co.za

me. Talana Pieterse
talana@bloemhofschool.co.za

me. Winnie Viljoen
winnie@bloemhofschool.co.za

me. Suna Wiese
suna@bloemhofschool.co.za


ANDER TALE

me. Marcia Combrink (Duits)
marcom@bloemhofschool.co.za

me. Steffy Delmage-Loxton (Frans)
steffy@bloemhofschool.co.za

me. Liesl Kotzé (Mandaryns)
lk@bloemhofschool.co.za

me. Renée Geustyn (isiXhosa)
renee@bloemhofschool.co.za


WISKUNDE & WISKUNDIGE GELETTERDHEID (WG)

dr. Lida de Villiers
lida@bloemhofschool.co.za

prof. Johan de Villiers
profjohan@bloemhofschool.co.za

me. Marné du Plessis
marne@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
johan@bloemhofschool.co.za

me. Elbie Keller
elbie@bloemhofschool.co.za

me. Carina Kilian (vakhoof)
carkil@bloemhofschool.co.za

me. Nina Reynolds
nina@bloemhofschool.co.za

mnr. Eon Venter
eon@bloemhofschool.co.za


FISIESE WETENSKAPPE & NATUURWETENSKAP (NW)

me. Clarisa Steyn
Fisiese wetenskappe (vakhoof)
claste@bloemhofschool.co.za

dr. Marcelle Geldenhuys
marcelle@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
johan@bloemhofschool.co.za


LEWENSWETENSKAPPE

me. Renée Bezuidenhout (vakhoof)
Lewenswetenskappe
rbezuidenhout@bloemhofschool.co.za

dr. Marcelle Geldenhuys
marcelle@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
johan@bloemhofschool.co.za


SOSIALE WETENSKAPPE

me. Joan le Roux (vakhoof: Aardrykskunde & Geografie)
joan@bloemhofschool.co.za

me. Anneke van der Merwe (vakhoof: Geskiedenis)
anneke@bloemhofschool.co.za


EKONOMIESE EN BESTUURSWETENSKAPPE (EBW) & EKONOMIE

me. Elana Kruger (vakhoof)
elana@bloemhofschool.co.za

me. Liezl Potgieter
liezl@bloemhofschool.co.za

me. Lizanne van Rooyen
lizanne@bloemhofschool.co.za


REKENINGKUNDE

me. Lizanne van Rooyen (vakhoof)
lizanne@bloemhofschool.co.za

me. Liezl Potgieter
liezl@bloemhofschool.co.za


LEWENSORIËNTERING (LWO)

me. Elzabé van der Watt (vakhoof)
elzabe@bloemhofschool.co.za


TEGNOLOGIE

me. Ertru Hattingh (vakhoof)
ertru@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
zane@bloemhofschool.co.za


VERBRUIKERSTUDIE

me. Ilze Wright (vakhoof)
ilze@bloemhofschool.co.za


REKENAARSTUDIE & REKENAARTOEPASSINGSTEGNOLOGIE (RTT)

me. Betti Erasmus (vakhoof)
betti@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
zane@bloemhofschool.co.za


MUSIEK

mnr. Christo Janse van Rensburg (vakhoof)
christo@bloemhofschool.co.za

me. Marijke Roos
marijke@bloemhofschool.co.za

me. Amoré Steyn
amore@bloemhofschool.co.za

me. Suné van Wyk 
sunvwy@bloemhofschool.co.za


DRAMATIESE & VISUELE KUNSTE

me. Anél Joubert (vakhoof: Dramatiese kunste)
anel@bloemhofschool.co.za

Visuele Kunste en Ontwerp – PJ Olivier Kunssentrum
admin@artschool.za.net | 021 886 4854


SKEPPENDE KUNS

me. Zané Burger (Skeppende kuns: drama)
zane@bloemhofschool.co.za

me. René Badenhorst (skeppende kuns: drama)
renebadenhorst@bloemhofschool.co.za

me. Renée Geusteyn (skeppende kuns: drama)
renee@bloemhofschool.co.za

me. Talana Pieterse (skeppende kuns: drama)
talana@bloemhofschool.co.za

me. Amoré Steyn (skeppende kuns: musiek)
amore@bloemhofschool.co.za

Skeppende kuns: kuns – PJ Olivier Kunssentrum
admin@artschool.za.net | 021 886 4854


INGENIEURSGRAFIKA EN -ONTWERP (IGO)

mnr. Carl Potgieter (vakhoof)
carl@bloemhofschool.co.za