Program vir HIERDIE WEEK

5 - 13 DESEMber 2023 | EKSAMEN

Hierdie kalender kan nou op slimfone bygevoeg word: KlikHIER vir meer inligting. 

Woensdag 13 Desember

  • Skool sluit vir leerders
 
 

PROGRAM VIR VOLGENDE WEEK

8 - 14 Januarie 2024 | VAKANSIE

Dinsdag 9 Januarie |  Vakansie

  • Atletiekoefeninge begin | 8:00 – 9:30

Woensdag 10 Januarie |  Vakansie

  • Atletiekoefeninge begin | 8:00 – 9:30

 

PROGRAM VIR VOLGENDE WEEK

15 - 21 Januarie 2024 | DAG 3 - 5

Maandag 15 Januarie

  • Skool begin vir opvoeders 9:00 – 13:00 (lesinglokaal)

  • Graad 8: Koshuisleerders en -ouers word ontvang by Huis Bloemhof tussen 11:00 – 15:30

  • Graad 8: Koshuisleerders en -ouers se Koshuis Inligtingsvergadering @ 15:30 (Huis Bloemhof)

  • Graad 8: en hul ouers word by skool ontvang @ 17:00 (Sentrum)

  • Nuwe oueronthaal @17:45 (vierkant buite sentrum)

  • Graad 8: Ontmoet VRL en program @17:45 (saal en klubhuis)

Dinsdag 16 Januarie

  • Opvoeders begin 8:15 (personeelkamer)

  • Gr.8-program @ 9:00 – 12:00  (saal)

  • Personeel: QMS, Proses begin

  • Swem: Swemsessie 08:00 – 10:00

  •  Atletiek: Gr.8-uitdunne 12:00 – 14:00
  • Tennis: o.19 A-proewe
  • Waterpolo: o.16-proewe 17:00 – 18:00

Woensdag 17 Januarie | Dag 3

  • Skool begin vir leerders @ 8:30 (sentrum)
  • Leerders tree aan @ 8:15
  • Gr.8-program: Toetse vir Wiskunde en Engels (saal)
  • Gr.8 Sportvergadering
  • Gr.11: Seniorkamp se bekendstelling (12:00)
  • Skool verdaag 13:10
  • Swem en waterpolo: Tydtoets 13:30 – 14:30
  • Waterpolo: o.16-proewe 17:00 – 18:00
  • Alle somersport: Oefeninge begin | Klik hier vir oefentye

Donderdag 18 Januarie | Dag 4

  • Graad 8: Program in saal

  • P1, 2, sangoefening in P3 (sentrum), pouse, atletiek

  • Atletiek: Interhuis 06:30-07:15 (Coetzenburg); 11:00 – 14:15 (Markotter / Bloemhof)

  • Vrydag 19 Januarie | Dag 5

  • Klaskapteinverkiesing in register
  • Graad 8: Program in saal

  • Gr.8 en gr.12’s ontmoet mekaar pouse en P4
  • NSS-uitslae word bekendgemaak 12:00
  • Gr.8: Kaskanades 14:30
  • Swem: Interhuis 11:30 – 13:10
  • Swemkamp
  1. Saterdag 20 Januarie

  • Gr 8: Verdaag 6:30
  • Waterpolo: Oefening
  • Swemkamp
  • Sondag 21 Januarie

  • Geen aktiwiteite geskeduleer nie.

 

PROGRAM VIR VOLGENDE WEEK

22 - 28 Januarie 2024 | DAG 6 - 10

Maandag 22 Januarie | Dag 6

  • Gr.8: Baadjieseremonie P3 @ 9:30 (sentrum)

  • Tennis: Gr. 8-tennisproewe

  • Sportoefening vir Atletiek, Tennis, Swem en Waterpolo | Klik hier vir oefentye

Dinsdag 23 Januarie | Dag 7

  • Verkorte periodes en sangoefening

  • Tennis: Gr. 8-tennisproewe

  • Sportoefening vir Atletiek, Tennis, Swem en Waterpolo | Klik hier vir oefentye

Woensdag 24 Januarie | Dag 8

  • P1: Gr.12 van 2023 NSS: Pêrelhangertjieseremonie
  • Seniorkamp: Gr.11’s verdaag reeds 12:00
  • Oefening vir Atletiek, Tennis, Swem en Waterpolo | Klik hier vir oefentye

Donderdag 25 Januarie | Dag 9

  • Seniorkamp: Gr.11’s
  • Skool verdaag 13:10 (Vrydagtye)
  • Bloemhofbond: Bestuursvergadering @ 18:00 (personeelkamer)
  • Swem: Boland-aflosgala (Worcester Gim)
  • Oefening vir Atletiek, Tennis, Swem en Waterpolo | Klik hier vir oefentye
 
  • Vrydag 26 Januarie | Dag 10

  • Seniorkamp: Gr.11’s

  • Gr. 9: Pretdag (volle skooldag)

  • Waterpolo: Wedstryde
  1. Saterdag 27 Januarie

  • Atletiek: Stellenberg Uitnodiging
  • Sondag 28 Januarie

  • Geen aktiwiteite geskeduleer nie.