Program vir HIERdie WEEK

27 Januarie – 2 FEBRUARIE 2020 | Dag 1 – 5

MAANDAG 27 JANUARIE 2020 (DAG 1)

  • VRL-saal | Per. 3 (09:20-10:20) | Sentrum
  • Personeelvergadering | Per. 7 (13:30-14:20) | Personeelkamer
  • Somersportsoorte: Oefening | sien /oefentye vir meer inligting
  • Tennis: wedstryde
  • Koor: Oefening | 13:30-15:20 | Lesinglokaal (k. 4)
  • Orkes: Musica Perpetua-oefening | 15:00-17:00 | Japie Krige-saal (PRG)
  • Orkes: Stringendo-oefening | 15:00-17:00 | Sentrum

DINSDAG 28 JANUARIE 2020 (DAG 2)

  • Swem: Interhuis-swemgala | 12:30-14:00 (gevolg deur ’n registerperiode)
  • Somersportsoorte: Oefeninge | sien /oefentye vir meer inligting
  • Mental Skills met JL de Jager | meer inligting HIER
  • BOOV:  Vergadering | 18:00 | Personeelkamer

WOENSDAG 29 JANUARIE 2020 (DAG 3)

  • Toetsperiode in Per. 1 | 07:40-08:40 | registerklasse | sien die /toetsrooster vir meer inligting
  • Somersportsoorte: Oefening | sien /oefentye vir meer inligting
  • Koor:  Oefening | 18:00-20:00 | Lesinglokaal (k. 4)

DONDERDAG 30 JANUARIE 2020 (DAG 4)

  • Kreetoefening gevolg deur 7 verkorte periodes
  • Somersportsoorte: Oefening | sien /oefentye vir meer inligting
  • Mental Skills met JL de Jager | meer inligting HIER
  • Swem: Boland-aflosgala | HMS Paarl

VRYDAG 31 JANUARIE 2020 (DAG 5)

  • Waterpolo: wedstryde teen Somerset College (weg) | Somerset College
  • Atletiek: HJS Paarl-byeenkoms | Paarl
  • Juniordans vir graad 8-10’s | 18:00-22:00 | Sentrum

SATERDAG 1 FEBRUARIE 2020

  • Atletiek:  Twizza-byeenkoms (finaal) | Pretoria
  • Orkes: Jazz-ensemble se dagkamp

SONDAG 2 FEBRUARIE 2020

  • Geen aktiwiteite is geskeduleer nie
 

Program vir VOLGENDE WEEK

3 – 9 FEBRUARIE 2020 | DAG 6 – 10

MAANDAG 3 FEBRUARIE 2020 (DAG 6)

  • Registerperiode aan die begin van per. 3
  • Saalbyeenkoms | Per. 3 (09:20-10:20) | Sentrum
  • Somersportsoorte: Oefening | sien /oefentye vir meer inligting
  • Tennis: wedstryde
  • Koor: Oefening | 14:25-15:20 | Lesinglokaal (k. 4)
  • Orkes: Musica Perpetua-oefening | 15:00-17:00 | Japie Krige-saal (PRG)
  • Orkes: Stringendo-oefening | 15:00-17:00 | Sentrum

DINSDAG 4 FEBRUARIE 2020 (DAG 7)

  • Somersportsoorte: Oefeninge | sien /oefentye vir meer inligting

WOENSDAG 5 FEBRUARIE 2020 (DAG 8)

  • Toetsperiode in Per. 1 | 07:40-08:40 | registerklasse | sien die /toetsrooster vir meer inligting
  • Atletiek: BloemRoos Big Brag-byeenkoms en sangoefening | 12:00-14:00 | Markötter Sportgronde
  • Somersportsoorte: Oefening | sien /oefentye vir meer inligting
  • Koor:  Oefening | 18:00-20:00 | Lesinglokaal (k. 4)

DONDERDAG 6 FEBRUARIE 2020 (DAG 9)

  • Somersportsoorte: Oefening | sien /oefentye vir meer inligting
  • VRL: Remgro-byeenkoms | Markötter Sportgronde

VRYDAG 7 FEBRUARIE 2020 (DAG 10)

  • Waterpolo: wedstryde teen Springfield Convent (weg) | Springfield Convent, Wynberg 
  • Atletiek: Boland-Sentraalbyeenkoms | Dal Josephat, Paarl
  • Orkes: Stringendo- en Musica Perpetua-Kamp | Mizpha-kampterrein, Grabouw

SATERDAG 8 FEBRUARIE 2020

  • Atletiek: Boland-Sentraalbyeenkoms | Dal Josephat, Paarl
  • Orkes: Stringendo- en Musica Perpetua-Kamp | Mizpha-kampterrein, Grabouw

SONDAG 9 FEBRUARIE 2020

  • Orkes: Stringendo- en Musica Perpetua-Kamp | Mizpha-kampterrein, Grabouw