Die Hoër Meisieskool Bloemhof se personeelkorps bestaan tans uit 42 opvoeders en 30 terrein- en administratiewe personeel.

Inligting oor die opvoeders kan hier onder gevind word, terwyl kontakbesonderhede vir die adminpersoneel hier beskikbaar is.  

PERSONEEL (Alfabeties volgens van)

A-E

me. René Badenhorst
Afrikaans
renebadenhorst@bloemhofschool.co.za

me. Marianne Barnard
Rekeningkunde
marianne@bloemhofschool.co.za

me. Renée Bezuidenhout
Lewenswetenskappe
bezuidenhout@bloemhofschool.co.za

me. Dalene Bosman [tans met verlof]
Musiek (vakhoof)
dalbos@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
Verbruikerstudie, tegnologie & rekenaarstudie
zane@bloemhofschool.co.za

me. Desiré Coetzee
Wiskunde & wiskundige geletterdheid
desire@bloemhofschool.co.za

me. Marcia Combrink
Duits
marcom@bloemhofschool.co.za

me. Illse Davids
Sportbestuurder: Hokkie & Swem
illse@bloemhofschool.co.za

me. Venessa de Beer
Mediasentrumbestuurder
venessa@bloemhofschool.co.za

me. Steffy Delmage
Frans
steffy@bloemhofschool.co.za

me. Maryna de Waal
Skakelbeampte: Bloemhofbond
maryna@bloemhofschool.co.za

mnr. Jonathan Edmonds
Sportbestuurder: Tennis
tennis@bloemhofschool.co.za

mnr. Gideon (Gielie) Engelbrecht
Fasiliteitsbestuurder
kobie@bloemhofschool.co.za

me. Betti Erasmus
RTT & rekenaarvaardigheid (vakhoof)
betti@bloemhofschool.co.za


F–J

me. Yolanda Fouché
Sekretaresse en algemene navrae
admin@bloemhofschool.co.za

dr. Marcelle Geldenhuys
Lewenswetenskappe & natuurwetenskap
marcelle@bloemhofschool.co.za

dr. André Gerber
Dramatiese kunste
andre@bloemhofschool.co.za

me. Renée Geusteyn
isiXhosa
renee@bloemhofschool.co.za

me. Ertru Hattingh
Tegnologie (vakhoof)
ertru@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
Lewenswettenskappe, natuurwetenskap, wiskunde & wiskundige geletterdheid
johan@bloemhofschool.co.za

me. Louise Joubert
Afrikaans (vakhoof)
louise@bloemhofschool.co.za


K–O

me. Elbie Keller
Wiskunde
elbie@bloemhofschool.co.za

me. Carina Kilian
Wiskunde
carkil@bloemhofschool.co.za

me. Jenny King
Sportbestuurder: Hoëprestasie Sport en -beplanning
jenny@bloemhofschool.co.za

mnr. Anthony Kitching
Aardrykskunde & geografie (vakhoof)
anthony@bloemhofschool.co.za

me. Beryl Korver
Engels
beryl@bloemhofschool.co.za

me. Mariena Kotze
Argivaris
argief@bloemhofschool.co.za

me. Elana Kruger
EBW & ekonomie (vakhoof)
elana@bloemhofschool.co.za

me. Joan le Roux
Afrikaans
joan@bloemhofschool.co.za

me. Julie Longden
Sportbestuurder: Atletiek & Landloop
atletiek@bloemhofschool.co.za

me. Mitzi Marais
LWO
marais@bloemhofschool.co.za

mnr. Stephan Meyer
Kommunikasiebestuurder
stephan@bloemhofschool.co.za


P–T

me. Rina Paul
Wiskunde (vakhoof)
rinpau@bloemhofschool.co.za

me. Talana Pieterse
Engels
talana@bloemhofschool.co.za

mnr. Leon Piron
Kultuurbestuurder & Musiek
leon@bloemhofschool.co.za

mnr. Carl Potgieter
IGO (vakhoof)
carl@bloemhofschool.co.za

me. Marilise Potgieter
Engels & skeppende kuns: drama
marilise@bloemhofschool.co.za

me. Liezel Potgieter
Rekeningkunde & EBW; sportbestuurder: waterpolo
liezl@bloemhofschool.co.za

me. Nina Reynolds
Wiskunde
nina@bloemhofschool.co.za

me. Marijke Roos
Musiek
marijke@bloemhofschool.co.za

me. Amoré Steyn
Musiek & skeppende kuns: musiek
amore@bloemhofschool.co.za

me. Clarisa Steyn
Fisiese wetenskappe (vakhoof)
claste@bloemhofschool.co.za

me. Deirdré Stubbe
Betaalkantoor: Betalings en debiteure
betalings@bloemhofschool.co.za

me. Erika Stevens
Betaalkantoor: Betalings en debiteure
eriste@bloemhofschool.co.za

me. Mari-Louise Swarts
Finansiële bestuurder
finbestuur@bloemhofschool.co.za


U–Z

me. Adéle Uys
Sekretaresse en navrae: toelatings
info@bloemhofschool.co.za

me. Anneke van der Merwe
Geskiedenis (vakhoof)
anneke@bloemhofschool.co.za

me. Almaré van der Vyver
Wiskunde
almare@bloemhofschool.co.za

me. Elzabé van der Watt
LWO (vakhoof)
elzabe@bloemhofschool.co.za

me. Wilna van Heerden
Skoolhoof
wilna@bloemhofschool.co.za

mnr. Kobie van Jaarsveld
Assistent tot die fasiliteitebestuurder
kobie@bloemhofschool.co.za

me. Lizanne van Rooyen
Rekeningkunde (vakhoof) & ekonomie
lizanne@bloemhofschool.co.za

me. Santjie van Vuuren
waarnemende adjunkhoof; Afrikaans & skeppende kuns: drama
santjie@bloemhofschool.co.za

me. Marisa van Wyk
Afrikaans & geskiedenis
marisav@bloemhofschool.co.za

me. Suné van Wyk
Musiek
sunvwy@bloemhofschool.co.za

mnr. Eon Venter
Wiskunde
eon@bloemhofschool.co.za

me. Sonja Wessels
Engels
sonja@bloemhofschool.co.za

me. Suna Wiese
Engels
suna@bloemhofschool.co.za

me. Ilze Wright
Verbruikerstudie (vakhoof)
ilze@bloemhofschool.co.za

me. Brenda Zietsman
Engels (vakhoof)
brenda@bloemhofschool.co.za

OPVOEDERS (volgens vakgebied)

AFRIKAANS

me. Louise Joubert (vakhoof)
louise@bloemhofschool.co.za

me. René Badenhorst
renebadenhorst@bloemhofschool.co.za

me. Joan le Roux
joan@bloemhofschool.co.za

me. Santjie van Vuuren
santjie@bloemhofschool.co.za

me. Marisa van Wyk
marisav@bloemhofschool.co.za


ENGELS

me. Brenda Zietsman (vakhoof)
brenda@bloemhofschool.co.za

me. Beryl Korver
beryl@bloemhofschool.co.za

me. Marilise Potgieter
marilise@bloemhofschool.co.za

me. Talana Pieterse
talana@bloemhofschool.co.za

me. Sonja Wessels
sonja@bloemhofschool.co.za

me. Suna Wiese
suna@bloemhofschool.co.za


ANDER TALE

me. Marcia Combrink (Duits)
marcom@bloemhofschool.co.za

me. Steffy Delmage (Frans)
steffy@bloemhofschool.co.za

me. Renée Geusteyn (isiXhosa)
renee@bloemhofschool.co.za


WISKUNDE & WISKUNDIGE GELETTERDHEID (WG)

me. Rina Paul (vakhoof)
rinpau@bloemhofschool.co.za

me. Desiré Coetzee
desire@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
johan@bloemhofschool.co.za

me. Elbie Keller
elbie@bloemhofschool.co.za

me. Carina Kilian
carkil@bloemhofschool.co.za

me. Nina Reynolds
nina@bloemhofschool.co.za

me. Almaré van der Vyver
Wiskunde
almare@bloemhofschool.co.za

mnr. Eon Venter
eon@bloemhofschool.co.za


FISIESE WETENSKAPPE & NATUURWETENSKAP (NW)

me. Clarisa Steyn
Fisiese wetenskappe (vakhoof)
claste@bloemhofschool.co.za

dr. Marcelle Geldenhuys
marcelle@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
johan@bloemhofschool.co.za


LEWENSWETENSKAPPE

me. Renée Bezuidenhout
Lewenswetenskappe
bezuidenhout@bloemhofschool.co.za

dr. Marcelle Geldenhuys
marcelle@bloemhofschool.co.za

mnr. Johan Jacobs
johan@bloemhofschool.co.za


SOSIALE WETENSKAPPE

mnr. Anthony Kitching (vakhoof: aardrykskunde & geografie)
anthony@bloemhofschool.co.za

me. Anneke van der Merwe (vakhoof: geskiedenis)
anneke@bloemhofschool.co.za

me. Marisa van Wyk
marisav@bloemhofschool.co.za


EKONOMIESE EN BESTUURSWETENSKAPPE (EBW) & EKONOMIE

me. Elana Kruger (vakhoof)
elana@bloemhofschool.co.za

me. Liezel Potgieter
liezl@bloemhofschool.co.za

me. Lizanne van Rooyen
lizanne@bloemhofschool.co.za


REKENINGKUNDE

me. Lizanne van Rooyen (vakhoof)
lizanne@bloemhofschool.co.za

me. Marianne Barnard
Rekeningkunde
marianne@bloemhofschool.co.za

me. Liezel Potgieter
liezl@bloemhofschool.co.za


LEWENSORIËNTERING (LWO)

me. Elzabé van der Watt (vakhoof)
elzabe@bloemhofschool.co.za

me. Mitzi Marais
marais@bloemhofschool.co.za


TEGNOLOGIE

me. Ertru Hattingh (vakhoof)
ertru@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
zane@bloemhofschool.co.za


VERBRUIKERSTUDIE

me. Ilze Wright (vakhoof)
ilze@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
zane@bloemhofschool.co.za


REKENAARSTUDIE & REKENAARTOEPASSINGSTEGNOLOGIE (RTT)

me. Betti Erasmus (vakhoof)
betti@bloemhofschool.co.za

me. Zané Burger
zane@bloemhofschool.co.za


MUSIEK

me. Dalene Bosman [tans met verlof] (vakhoof)
dalbos@bloemhofschool.co.za

mnr. Leon Piron
leon@bloemhofschool.co.za

me. Marijke Roos
marijke@bloemhofschool.co.za

me. Amoré Steyn
amore@bloemhofschool.co.za

me. Suné van Wyk (waarnemende vakhoof)
sunvwy@bloemhofschool.co.za


DRAMATIESE & VISUELE KUNSTE

dr. André Gerber (vakhoof: dramatiese kunste)
andre@bloemhofschool.co.za

Visuele Kunste en Ontwerp – PJ Olivier Kunssentrum
admin@artschool.za.net | 021 886 4854


SKEPPENDE KUNS

me. Santjie van Vuuren (skeppende kuns: drama)
santjie@bloemhofschool.co.za

me. Marilise Potgieter (skeppende kuns: drama)
marilise@bloemhofschool.co.za

me. Amoré Steyn (skeppende kuns: musiek)
amore@bloemhofschool.co.za

Skeppende kuns: kuns – PJ Olivier Kunssentrum
admin@artschool.za.net | 021 886 4854


INGENIEURSGRAFIKA EN -ONTWERP (IGO)

mnr. Carl Potgieter (vakhoof)
carl@bloemhofschool.co.za