Kontakbesonderhede vir ons administratiewe personeel en Huis Bloemhof kan hier onder gevind word.  Kontakinligting oor ons opvoeders kan hier gevind word.  

ONTVANGS & SKOOLHOOF

SEKRETARESSE – algemene navrae

me. Yolanda Fouché

admin@bloemhofschool.co.za

021 887 3044 (t) | 021 887 3067 (f)


SEKRETARESSE – toelatings, skoolhoof se dagboek

me. Adéle Uys

info@bloemhofschool.co.za

021 887 3044 (t) | 021 887 3067 (f)


WAARNEMENDE ADJUNK-HOOF – toestemming vir afwesigheid

me. Santjie van Vuuren

santjie@bloemhofschool.co.za


SKOOLHOOF

me. Wilna van Heerden

wilna@bloemhofschool.co.za


SPORTKANTOOR

SPORTBESTUURDER:  HOË PRESTASIE SPORT & -BEPLANNING

me. Jenny King

jenny@bloemhofschool.co.za


SPORTBESTUURDER:  ATLETIEK & LANDLOOP

me. Julie Longden

atletiek@bloemhofschool.co.za


SPORTBESTUURDER:  HOKKIE & SWEM

me. Illse Davids

hokkie@bloemhofschool.co.za / swem@bloemhofschool.co.za


SPORTBESTUURDER:  NETBAL & BUITESPORT

me. Almaré van der Vyver

netbal@bloemhofschool.co.za


SPORTBESTUURDER:  TENNIS

mnr. Jonathan Edmunds

tennis@bloemhofschool.co.za


SPORTBESTUURDER:  WATERPOLO

me. Liezl Potgieter

waterpolo@bloemhofschool.co.za


 

KULTUUR & KOMMUNIKASIE

KULTUURBESTUURDER – algemene inligting oor kultuuraktiwiteite

Mnr. Leon Piron

kultuur@bloemhofschool.co.za


KOMMUNIKASIEBESTUURDER – webblad, d6-kommunikeerder, publikasies & advertensies

mnr. Stephan Meyer

stephan@bloemhofschool.co.za


 

BETAALKANTOOR

FINANSIËLE BESTUURDER

me. Mari-Louise Swarts

finbestuur@bloemhofschool.co.za


SKOOLFONDS & DEBITEURE

me. Erika Stevens

eriste@bloemhofschool.co.za


BETALINGS & KREDITEURE

me. Deirdré Stubbe

betalings@bloemhofschool.co.za


 

FASILITEITE & KOSHUIS

FASILITEITSBESTUURDER – instandhouding en verhuring van fasiliteite

mnr. Gielie Engelbrecht

admin@bloemhofschool.co.za


SUPERINTENDENT:  HUIS BLOEMHOF – navrae oor graad 10 tot 12-leerders

me. Joan le Roux

joan@bloemhofschool.co.za


ADJUNK-SUPERINTENDENT:  HUIS BLOEMHOF – navrae oor graad 8 & 9-leerders

me. Brenda Zietsman

brenda@bloemhofschool.co.za


KOSHUISBESTUURDER – instandhouding, koshuispersoneel en siek-leerders

me. Erika Stevens

eriste@bloemhofschoolco.za