021 887 3044
admin@bloemhofschool.co.za

Program vir die week

Kry die program vir die week (en vólgende week!) hier.  Die program word op die Sondagmiddag voor die begin van die nuwe week opgedateer.  

Program: 17-23 September 2018

Geplaas op16 Sep 2018
Kommentare0

PROGRAM VIR VOLGENDE WEEK:  17 – 23 September

Siklus:  Dag 6 – 10



MAANDAG, 17/09/2018

  • Graad 12: September-eksamen | Sentrum
  • Geen saal, wel Dag 3 Per. 5 | per. 3 (09:20-10:20)
  • Kooroefening | 13:35 – 15:20 | Lesinglokaal
  • Debat:  Oefening vir graad 8’s | 17:00-18:00 | k.2
  • Atletiekoefening en -kondisionering | sien rooster by /atletiek

DINSDAG, 18/09/2018

  • Graad 12: September-eksamen | Sentrum
  • Atletiekoefening en -kondisionering | sien rooster by /atletiek
  • Graad 11: Lewenswetenskap – praktiese eksamen | 14:30-15:45 | k.5, k.6 en k.32
  • Toneel:  Juniordrama-repetisie | 15:30-20:00 | Saal
  • Graad 10 en 11-musiekkonsert | 19:00 | Sentrum

WOENSDAG, 19/09/2018

  • Graad 12: September-eksamen | Sentrum
  • Interhuisatletiek | 08:00-14:00 | Janine Visser Atletiekfasiliteit | volledige program by /atletiek
  • Atletiekoefening en -kondisionering | sien rooster by /atletiek

DONDERDAG, 20/09/2018

  • Graad 12: September-eksamen | Sentrum
  • Graad 12: NSS-musiekeksamen | 08:30-17:00 | Frank Petersen Musieksentrum, Paarl
  • Atletiekoefening en -kondisionering | sien rooster by /atletiek
  • Graad 10: Lewenswetenskap – praktiese eksamen | 14:30-15:45 | k.5, k.6 en k.32
  • Toneel:  Juniordrama-repetisie | 14:30 – 20:00 | Saal
  • Kooroefening | 18:00-20:00 | Lesinglokaal Geen kooroefening nie

VRYDAG, 21/09/2018

  • Graad 12: September-eksamen | Sentrum
  • Bloemhofbond Streekkuier | meer inligting by /bloemhofbond

SATERDAG, 22/09/2018

  • Geen aktiwiteite geskeduleer

SONDAG, 23/09/2018

  • Geen aktiwiteite geskeduleer

Program: 24-30 September 2018

Geplaas op16 Sep 2018
Kommentare0

PROGRAM VIR DIE WEEK:  24 – 30 September

Siklus:  Dag 1 – 5



MAANDAG, 24/09/2018

  • Publieke vakansiedag:  Erfenisdag

DINSDAG, 25/09/2018 | Dag 2

  • Graad 8-11:  Afrikaans Vraestel 3
  • Graad 12:  Puntekontrole
  • Atletiekoefening en -kondisionering | sien rooster by /atletiek
  • Toneel:  Juniordrama-optrede | 19:00 | Saal
  • Dagprogram sal as volg wees:
    • 08:00 – 10:30:  Graad 10-11 skryf Vraestel 3
    • 08:00 – 09:30:  Graad 8-9 skryf Vraestel 3
    • 09:30 – 10:30:  Graad 8-9 luister na spreker (Rouxnette Meiring) in die saal
    • 10:30 – 10:55:  Pouse
    • 11:00 – 14:20:  Periodes 4 tot 7

WOENSDAG, 26/09/2018 | Geen akademiese periodes

  • Graad 8-11:  English Paper 3 | 08:00 – 10:30
  • Matriekafskeid | 17:00 – 23:00 | Stellenbosch-stadsaal
  • Atletiekoefening en -kondisionering | sien rooster by /atletiek
  • Dagprogram sal as volg wees:
    • 08:00 – 10:30:  Graad 8-11 skryf Paper 3
    • 10:30 – 10:55:  Pouse
    • 11:00 – 13:00:  Interhuis-kultuur
    • Skool verdaag om 13:00

DONDERDAG, 27/09/2018 | Dag 4

  • Gewone skooldag met verkorte periodes
  • Skool verdaag om 13:10
  • Paul Roos Gimnasium Matriekafskeid

VRYDAG, 28/09/2018 | Inhaal periodes

  • Skool sluit om 10:00 vir die kwartaal
  • Landloop:  SASA-kampioenskappe | Bloemfontein
  • Dagprogram sal as volg wees:
    • Per. 1:  Dag 4 Per. 7
    • Per. 2:  Dag 3 Per. 7
    • Per. 3:  Dag 3 Per. 4

SATERDAG, 29/09/2018

  • Landloop:  SASA-kampioenskappe | Bloemfontein

SONDAG, 30/09/2018

  • Geen aktiwiteite geskeduleer