Program vir die week

4 – 10 Februarie 2019 (dag 1-5)

MAANDAG, 04/02/2019 | Dag 1

  • Kreetoefening | per. 3 (09:20-10:20) en per. 7 (13:35-14:20)| Sentrum
  • Personeelvergadering | per. 7 (13:35-14:20) | Personeelkamer
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye
  • Hokkie- en Netbalkondisionering | 15:30-16:30 | Janine Visser-atletiekfasiliteit
  • Tennis: ligawedstryde | meer inligting hier
  • Koor: Accelerando-oefening | 13:35-15:20 | Lesinglokaal (k. 4)
  • Debat: Oefening vir seniors | 17:30-19:00 | k.1
  • Debat: Oefening vir juniors | 17:45-19:15 | k. 2 en k. 3
  • Orkes:  Musica Perpetua-oefening | 15:00-17:00 | Japie Krige-saal (PRG)
  • Orkes:  Stringendo-ofening | 15:00-17:00 | Dramaklas (k. 12)
  • FINKOM-vergadering | 17:30 | Skoolhoof se kantoor

DINSDAG, 05/02/2019 | Dag 2

  • Betaalkantoor sluit om 12:00
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye
  • Inwyding van Inligingsvleuel | 18:00 | Mediateek Uitgestel tot Maandag, 11 Maart 2019

WOENSDAG, 06/02/2019 | Dag 3

  • BloemRoos-civviedag – leerders mag enige PRG-kledingstuk dra (behalwe ‘n das en ‘n baadjie)
  • Toetsperiode | per. 1 (07:40 – 08:40) | Die toetsrooster kan hier afgelaai word
    • Graad 8:  Natuurwetenskap
    • Graad 9:  Natuurwetenskap
    • Graad 10: Engels HL/FAL  
    • Graad 11: Wiskunde/WG
    • Graad 12: Wiskunde/WG
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye
  • Hokkie- en Netbalkondisionering | 15:30-16:30 | Janine Visser-atletiekfasiliteit
  • BloemRoos-sangoefening | 18:00-19:15 | Bloemhof Sentrum
  • Orkes: Stringendo-ofening | 18:00-20:00 | Dramaklas (k. 12)

DONDERDAG, 07/02/2019 | Dag 4

  • Skool verdaag om 12:20 vir Prestige Atletiek
  • Verkorte periodes sal as volg wees:
    • per. 1 | 07:40-08:15
    • per. 2 | 08:20-08:55
    • per. 3 | 09:00-09:25
    • per. 4 09:30-10:05
    • pouse | 10:05-10:25
    • per. 5 | 10:30-11:05
    • per. 6 | 11:10-11:35
    • per. 7 | 11:40-12:15
    • Stap na Coetzenburg | 12:20
  • Prestige Atletiek | 13:00-20:30 | Coetzenburg | kry die program hier

VRYDAG, 08/02/2019 | Dag 5

  • Atletiek:  Boland Sentraal

SATERDAG, 09/02/2019

  • Atletiek:  Boland Sentraal
  • Tennis:  o.19A-wedstryde teen Herschel | meer inligting sal volg vind nie meer plaas nie

SONDAG, 10/02/2019

  • Geen aktiwiteite geskeduleer

Program vir volgende week

11 – 17 Februarie 2019 (dag 6-10)

MAANDAG, 11/02/2019 | Dag 6

  • Registerperiode aan die einde van per. 2 | Registerklasse
  • Saal | per. 3 (09:20-10:20) | Sentrum
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye
  • Hokkie- en Netbalkondisionering | 15:30-16:30 | Janine Visser-atletiekfasiliteit
  • Tennis: ligawedstryde | meer inligting sal volg
  • Koor: Accelerando-oefening | 14:25-15:20 | Lesinglokaal (k. 4)
  • Debat: Oefening vir seniors | 17:30-19:00 | k.1
  • Debat: Oefening vir juniors | 17:45-19:15 | k. 2 en k. 3
  • Orkes:  Musica Perpetua-oefening | 15:00-17:00 | Japie Krige-saal (PRG)
  • Orkes:  Stringendo-ofening | 15:00-17:00 | Dramaklas (k. 12)

DINSDAG, 12/02/2019 | Dag 7

  • Bloemhof Opedag | 16:00-19:00 (Amptelike program begin om 17:45) | Sentrum
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye
  • Swem:  Boland-aflosgala | 15:30 | HMS Paarl | meer inligting sal volg

WOENSDAG, 13/02/2019 | Dag 8

  • Toetsperiode | per. 1 (07:40 – 08:40) | Die toetsrooster kan hier afgelaai word
    • Graad 8:  EBW
    • Graad 9:  Tegnologie
    • Graad 10: Fisiese Wetenskappe
    • Graad 11: Afrikaans
    • Graad 12: English HL/FAL
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye
  • Hokkie- en Netbalkondisionering | 15:30-16:30 | Janine Visser-atletiekfasiliteit
  • Orkes: Stringendo-ofening | 18:00-20:00 | Dramaklas (k. 12)

DONDERDAG, 14/02/2019 | Dag 9

  • Kreetoefening aan die begin van die dag – verkorte periodes
  • Waterpolo: o.19-toer na Knysna vertrek | 05:00 | ontmoet voor die koshuishek
  • Somersport-oefeninge | sien die rooster by /oefentye

VRYDAG, 15/02/2019 | Dag 10

  • Uitnaweek:  Skool verdaag om 13:10
  • Civviedag – leerders word herinner om R5.00 vir liefdadigheid saam te bring
  • Waterpolo: o.19-toer | Knysna
  • Waterpolo: o.14 Dave Pitcairn Cup (by Reddam, Constantia) | span vertrek om 05:30 vanaf die koshuishek  
  • Koor:  Koorkamp | koor vertrek om 14:00 na Mizpah-kampterrein
  • Tennis: Agnes Pauw-toernooi | Moorreesburg | inligting is reeds aan die spelers gekommunikeer
  • Graad 12 pa-en-dogter-piekniek | 13:00 (graad 12’s verdaag om 12:20) | Zorgvliet

SATERDAG, 16/02/2019

  • Waterpolo: o.14 Dave Pitcairn Cup | Reddam House, Constantia
  • Tennis: Agnes Pauw-toernooi | Moorreesburg
  • Koor:  Koorkamp | Mizpah-kampterrein

SONDAG, 17/02/2019

  • Waterpolo: o.14 Dave Pitcairn Cup | Reddam House, Constantia
  • Koor:  Koorkamp | Mizpah-kampterrein